Samochody dostawcze zwykle nie są nam potrzebne przez cały czas. Są niezbędne do jednorazowego transportu, np. przy przenoszeniu lub przewożeniu mebli, materiałów budowlanych, zwierząt. W takich przypadkach bardziej opłaca się skorzystać z usługi wynajmu na dzień lub dłużej.

Wynajem samochodów dostawczych w Katowicach pozwala zaoszczędzić pieniądze i czas oraz przewieźć wszystko za jednym razem. Po otrzymaniu samochodu samodzielnie wybierasz czas podróży, terminy i trasę.

Wynajmując pojazd bez kierowcy, otrzymujesz auto z pełnym bakiem. Samochody wyposażone są we wszystko, co niezbędne do wygodnej i bezpiecznej jazdy. Wszystkie wynajmowane samochody są sprawdzane pod kątem uszkodzeń i wadliwego działania. Wypożyczane są tylko sprawne i bezpieczne samochody. W przypadku nieoczekiwanej awarii podczas wynajmu, specjaliści od wsparcia technicznego pomagają klientowi. Samochody są objęte ubezpieczeniem. Są udostępniane z czystym wnętrzem i pełnym bakiem. Cena wynajmu ciężarówki zależy od marki, modelu i oczywiście okresu, na który udostępniany jest pojazd.